25 maja 2023 Łąck

wróć do aktualności

PEWNA WYGRANA FEA ŁĄCK Z MAZUREM GOSTYNIN W I LIDZE TRAMPKARZ U 14 C2

W środę 24 maja drużyna trampkarzy FEA Łąck U-14 zagrała mecz wyjazdowy w Gostyninie o godzinie 17:30 na głównej płycie stadionu MOSiR przy ul Sportowej 1 , zagraliśmy z drużyną Mazura Gostynin.

Nasz zespół po zwycięskim meczu z liderem tabeli ligowej Pegazem Drobin , do Gostynina pojechał  z celem wygrania i rewanżu za ostatnią porażkę u siebie z drużyną Mazura. Plan naszej drużyny został zrealizowany na boisku. Po pierwszej połowie meczu, po bramce z dystansu Łukasza Suwały, nasz zespół prowadził 0:1. Po przerwie nasi zawodnicy byli bardziej skuteczni pod bramką rywali zdobywając cztery bramki, wygrywając pewnie spotkanie 0:5.

MAZUR GOSTYNIN VS FEA ŁĄCK 0:5

Bramki : Łukasz Suwała ’10,  Kajetan Politowicz ’53, Bartosz Kamiński ’71, ’80+1, Stanisław Urbanek ’76

Skład FEA Łąck U-14:  Igor Wiśniewski (BR) , Bartosz Kamiński,  Konrad Łapiński, Kacper Łapiński, Jacek Wróblewski, Kajetan Politowicz, Mikołaj Ciesielski, Filip Grzybowski, Oliwia Marcinkowska , Łukasz Suwała, Adam Gołaszewski, Michał Maćkowiak, Adam Koźluk, Julian Olszewski , Stanisław Urbanek
Trener: Piotr Sieminow