10 października 2022 Gostynin

wróć do aktualności

PEWNE ZWYCIĘSTWO I TRZY PUNKTY W LIDZE DLA TRAMPKARZY FEA GOSTYNIN U-15 C1

W niedzielę 9 października o godzinie 11:00 na stadionie w Gostyninie podopieczni trenera Piotra Wilamowskiego podejmowali drużynę Pogoni Słupia w meczu 6 kolejni I ligi okręgowej Trampkarzy U-15 C1.

Od pierwszych minut meczu nasz zespół narzucił rywalom trudne warunki  i stwarzał sobie wiele sytuacji bramkowych. Pierwszą bramkę w 2 minucie meczu zdobył Filip Grzybowski. Kolejne gole strzelili Łukasz Suwała w 26 minucie i po raz kolejny Filip Grzybowski w 30 minucie.

Po przerwie nasz zespół dalej atakował co skutkowało kolejnymi bramkami. Na listę strzelców trafili 49 minucie Kacper Bajerowicz , w 56 minucie Oliwia Marcinkowska, w 58 minucie Szymon Broda , w 65 minucie Filip Grzybowski i w 69 minucie Szymon Broda.

FEA Gostynin vs Pogoń Słupa 8:0

Bramki : Filip Grzybowski ‚2,’30,65, Szymon Broda ’58, ’69, Łukasz Suwała ’26, Kacper Bajerowicz ’49, Oliwia Marcinkowska ’56

Skład FEA Gostynin: Marcel Wudarczyk, Michał Anyszka, Piotr Biegański, Łukasz Suwała,  Oliwia Marcinkowska, Kacper Łapiński ,  Kacper Bajerowicz, Mateusz Bartnicki, Kajetan Politowicz, Michał Garwacki, Bartosz Kamiński, Konrad Łapiński, Adam Koźluk, Julian Olszewski, Filip Grzybowski, Szymon Broda.
Trener: Piotr Wilamowski