20 sierpnia 2023 Gostynin

wróć do aktualności

Zaczyna się gorący okres w życiu naszego klubu. Już dziś,  20. sierpnia o godzinie 15.00 młodzi piłkarze FEA Gostynin, podopieczni trenera Roberta Ratajskiego zagrali swój pierwszy mecz w I Lidze Wojewódzkiej Trampkarz C2. Był to mecz wyjazdowy, nasza drużyna rywalizowała w Warszawie z rówieśnikami UKS Talent Warszawa. Mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla Gospodarzy.

Niewielkie rozmiary przegranej oraz fragmentami dobra postawa naszych chłopców to dobry prognostyk na przyszłość.

Po awansie drużyny trampkarzy do Ligi Wojewódzkiej, każdy kolejny mecz jest wyjątkowy dla zawodników, którzy reprezentują nasz klub i nasze miasto.

Na inaugurację rozgrywek przegrywamy z Talentem Warszawa 3:1 tracąc dwie bramki w końcówce spotkania.  Pierwsza połowa meczu była naprawdę dobra. Po straconej bramce potrafiliśmy dość szybko odpowiedzieć strzelając bramkę z rzutu karnego, którego wykonawcą był Bartek Krysiak . Druga połowa to już większą dominacja gospodarzy. Trzeba przyznać, że świetnie w bramce spisywał się nasz bramkarz Jan Szmydt. W końcówce meczu zabrakło trochę koncentracji i pewnie sił, bo w ten upał mieliśmy na dzisiejszy tylko dwie zmiany . Brawo dla chłopców za walkę , gramy dalej– relacjonuje trener Robert Ratajski

Wielkie brawa należą się całej drużynie za postawę i walkę. Dziękujemy Rodzicom za organizację, że byliście i za doping.

Następny mecz I Ligi Wojewódzkiej Trampkarzy odbędzie się w Gostyninie. Już w piątek, 25 sierpnia o godzinie 16.00 rywalizować będziemy z MZKS Narew 1962 Ostrołęką. Zapraszamy na trybuny!

Skład FEA Gostynin: Jan Szmydt, Marcel Stańczak, Adam Okupski, Jan Rutkowski, Mateusz Baranowski, Tymoteusz Różycki, Bartek Krysiak, Filip Rybicki, Olivier Michalak, Bartek Kamiński, Aleksander Kodlubaj, Aleksander Ignaczak, Szymon Waćkowski
Trener: Robert Ratajski