12 sierpnia 2022 Gostynin

wróć do aktualności

12. sierpnia na stadionie w Gostyninie drużyna Młodzików jako pierwsza rozpoczęła rywalizację ligową MZPN.

Podopieczni trenera Roberta Ratajskiego bardzo dobrze rozpoczęli sezon I ligi okręgowej Młodzik U-13 D1. Pierwszy mecz ligowy młodzi piłkarze zagrali z Kasztelanem Sierpc. Mecz zakończył się wynikiem 6:1 dla FEA Gostynin.

Wakacyjne przygotowania do sezonu zaowocowały dobrą grą i skutecznością. Oby tak dalej……

To był bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu . Od samego początku było w nas widać chęć zwycięstwa . Pierwsza połowa przebiegała pod nasze dyktando. Po bramce Filipa Rybickiego i pięknym trafieniu piętką Oliviera Michalaka schodzimy na przerwę z dwu bramkowym prowadzeniem . Druga połowa to również nasza przewaga, bardzo dużo fajnych zespołowych akcji, ale zawodzi skuteczność. Jednak udaje nam się przełamać niemoc i na 3:0 trafia Filip Kalinowski . Po tej bramce tracimy chwilowo koncentrację,  a co za tym idzie , również i bramkę . Odpowiadamy niemal natychmiastowo pięknym strzałem z głowy.  Po rzucie rożnym trafia do siatki nasz bramkarz-snajper Janek Szmydt , asystą zaimponował tu Tymek Różycki. Jest już 4:1. Następnie po świetnie rozegranym rzucie różnym między wcześniej wymienioną dwójka ,Tymek Różycki dogrywa do Oliviera Michalaka i ten w dniu dzisiejszym notuje dublet na 5:1. Wynik w końcówce meczu , nie sygnalizowanym strzałem z za pola karnego ustala Bartek Krysiak . Mecz kończyny wynikiem 6:1 – relacjonuje trener Robert Ratajski

Drużynie Kasztelan Sierpc dziękujemy za przyjazd i życzymy powodzenia w dalszej części rozgrywek . A my 20.08 wybieramy się już na kolejny mecz, który rozegramy na wyjeździe z Wisłą Sobowo.

Gratulujemy drużynie oraz trenerowi. Brawa dla Was!

Skład FEA Gostynin: Jan Szmydt (BR), Jan Rutkowski, Bartosz Krysiak, Aleksander Kodłubaj, Marcel Stańczak, Tymoteusz Różycki, Adam Okupski, Olivier Michalak, Filip Rybicki, Filip Kalinowski, Olaf Chmielecki, Mateusz Baranowski
Trener: Robert Ratajski