16 maja 2021 Bez kategorii Gostynin

wróć do aktualności

W niedzielę, 16 maja drużyna FEA Gostynin Orlik, rocznik 2010, godnie reprezentowała klub i miasto w rozgrywkach grupy złotej Płockiej Ligi Orlik U-11.

Przypominamy, że tydzień temu to nasz klub był organizatorem zawodów, w ten weekend obowiązek spoczywał na klubie Królewskich Płock. Na boisku w Płocku zagraliśmy 3 mecze:

FEA Gostynin- Królewscy Płock 3:2
FEA Gostynin- SSM Wisła IV Płock 4:0
FEA Gostynin- SSM Wisła I Płock 0:2

Pierwszy mecz z Królewskimi Płock wygraliśmy 3:2. Prowadziliśmy 2:0, niestety rywal wyrównał dwoma bramkami. Po składnej akcji, strzeliliśmy trzecią  bramkę i ustanowiliśmy wynik meczu. Co zadecydowało?  Dużo fajnych, akcji dużo strzałów i walka do końca zaowocowała zwycięstwem. 
Drugi mecz graliśmy z Wisłą IV, wygraliśmy 4:0. To też był bardzo dobry mecz. Nie brakowało fajnych akcji, które nie zawsze kończyły się bramkami. Cieszy fakt grania piłką i konstruowania ciekawych sytuacji. 
Ostatni mecz przegraliśmy 2:0 z SSM I Wisłą Płock. Ale trzeba zauważyć, że drużyna FEA nie była bierna, chłopcy postawili trudne warunki, super walka. Mieliśmy swoje sytuację bramkowe, ale niestety w tym meczu nic nie chciało wpaść do bramki. No cóż i takie mecze się zdarzają. 

Naprawdę zostawili dużo serducha dzisiaj na boisku, co zaprocentowało dwoma zwycięstwami. Kolejny turniej ligowy na duży plus, trenujemy dalej– po szczegółowej analizie podsumowuje trener Robert Ratajski
Wielkie brawa dla drużyny i trenera Roberta!
Skład FEA Gostynin: Jan Szmydt, Adam Okupski, Marcel Stańczak, Jan Rutkowski, Olek Kodłubaj, Szymon Waćkowski, Olivier Michalak, Tymoteusz Różycki, Bartosz Krysiak, Krzysztof Mitura, Olaf Chmielecki
Trener: Robert Ratajski
Patroni

Partner techniczny
Klub partnerski

Sponsorzy