26 marca 2023 Gostynin

wróć do aktualności

W ramach rozgrywek rundy wiosennej I ligi okręgowej Młodzik U-13 D1  drużyna FEA Gostynin zagrała w tym tygodniu dwa mecze.

Pierwszy mecz odbył się 22 marca na stadionie w Gostyninie. Podopieczni trenera Roberta Ratajskiego spotkali się na boisku z najtrudniejszym przeciwnikiem tej ligi, czyli z SSM Wisłą Płock I. Mecz zakończył się wynikiem 6:0 dla Wisły.
25 marca, odbył się kolejny mecz ligowy. Nie było więc czasu nie rozpamiętywanie porażki i do drugiego meczu w tej lidze młodzi piłkarze stanęli odważnie. Tym razem był to mecz wyjazdowy, rywalizowaliśmy z Amatorem Maszewo. Po porażce przyszedł czas na zwycięstwo. Drużyna FEA Gostynin pokonała Gospodarzy 2:4.

Pierwsza połowa w meczu była bardzo dobra. Po bramkach Alaksandra Kodłubaja , Bartosza Krysiaka i Tymka Różyckiego, na przerwę schodzimy z wynikiem 3:0. Druga połowa to był już zupełnie inny obraz naszej gry . Po bardzo prostych błędach w obronie i braku komunikacji naszych zawodników, dość szybko straciliśmy dwie bramki . Mimo tego staraliśmy się kreować sytuację bramkowe. Po rzucie różnym , sędzia odgwizduje rzut karny dla naszego zespołu. Niestety lepszy od naszego kapitana, okazuje się bramkarz gospodarzy . Wynik meczu ustala Jan Szmydt, który jest faulowany przed polem karnym i sam zamienia rzut wolny na bramkę . Brawo dla chłopców za walkę i zaangażowanie w mecz– relacjonuje trener Robert Ratajski

Skład FEA Gostynin: Jan Szmydt, Marcel  Stańczak, Tymoteusz Różycki, Aleksander Kodłubaj, Adam Okupski, Jan Rutkowski, Olivier Michalak, Szymon Waćkowski, Bartosz Krysiak, Patryk Przybylski, Jakub Zagórowski
Trener: Robert Ratajski