27 października 2019 Gostynin

wróć do aktualności

W sobotę, 26 października drużyna Football Education Academy Gostynin U-12 rozegrała mecz wyjazdowy z Unią Iłów.

W pierwszej połowie pokazaliśmy się z bardzo dobrej strony i wydawało się, że wszystko idzie zgodnie z planem. Najpierw z rzutu karnego Oliwia Marcinkowska pokonała bramkarza Gospodarzy i wyprowadziła nas na prowadzenie. Konsekwentnie prowadziliśmy grę. Niestety po dwóch kuriozalnych błędach straciliśmy dwie bramki. Sytuacja stała się skomplikowana, ale nasz zespół walczył do ostatniej minuty.
Mogliśmy się obawiać czy rywalizację zakończymy choćby z punktem! Sprawiając wielką radość kibicom, w 60 minucie Łukasz Suwała strzałem z około 30 metrów wyrównał wynik meczu na 2:2. Spotkanie zakończyło się podziałem punktów.

Nadal drużyna FEA Gostynin zajmuje 3. miejsce w tabeli I ligi okręgowej MZPN Młodzik U-12 D2.
Przed nami jeszcze dwa mecze! Najbliższy z SSM Wisłą Płock odbędzie 4. listopada o godzinie 15.30 w Gostyninie.
Serdecznie zapraszamy do kibicowania Rodziców, Dziadków i wielbicieli futbolu z Gostynina i okolic!

Skład FEA Gostynin U-12: Filip Jaskulski (BR), Antek Pruszyński, Norbert Baranowski, Kacper Bajerowicz, Jakub Radecki, Mateusz Bartnicki, Filip Grzybowski, Piotr Biegański, Adam Winnicki, Oliwia Marcinkowska, Franek Anyszka , Łukasz Suwała, Marcel Wudarczyk (BR), Kajetan Walczak, Oliwier Pewniak, Szymon Broda.
Trener : Piotr Wilamowski
Asystent: Tomasz Radecki