24 października 2022 Łąck

wróć do aktualności

W sobotę, 22 października drużyna FEA Łąck rozegrała ósmy w sezonie mecz w ramach I ligi okręgowa C2 Trampkarzy.

Młodzi piłkarze FEA Łąck na boisku w Płocku rywalizowali z rówieśnikami Sparty Płock. Mecz w strugach deszczu okazał się dla nas trudny. Niestety drużyna Gospodarzy pokonała Trampkarzy z Łącka 4;2

Bramki strzelili:  Filip Grzybowski , Adam Okupski

Niestety przegraliśmy ten mecz. W pierwszej połowie prowadzimy 1:0. Ale w dalszej części meczu nie strzeliliśmy karnego, oraz nie wykorzystaliśmy  pięciu 100% sytuacji. To wszystko się mści i w drugiej  połowie, po naszych błędach w obronie dostajemy 4 bramki. Walczyliśmy do końca . W 70′ strzeliliśmy  drugą bramkę. Wynik 2:4 został do końca meczu. Smutne lecz prawdziwe, że niewykorzystane sytuacje się mszczą – podsumowuje trener Tomasz Radecki

Skład FEA Łąck: Igor Wiśniewski(BR),  Jakub Bednarczyk, Bartosz Kamiński, Adam Okupski, Konrad Łapiński, Jacek Wróblewski, Kajetan Politowicz, Kacper Łapiński,  Patryk Zambrzycki, Dawid Niewiadomski, Adam Koźluk, Mikołaj Ciesielski, Filip Grzybowski, Adam Świerzyński, Stanisław Urbanek, Franciszek Tomczak
Trener: Tomasz Radecki