13 kwietnia 2022 Gostynin

wróć do aktualności

W niedzielę, 10 kwietnia o godzinie 14.30 drużyna rozegrała mecz wyjazdowy w ramach rozgrywek I ligi okręgowej Młodzik U-12 D2.

Podopieczni trenera Roberta Ratajskiego zremisowała z rówieśnikami Stoczniowca Płock 1:1.

Mecz rozpoczęliśmy dość obiecująco. Dwa razy po naszych strzałach piłka wylądowała na słupku, najpierw po strzale Oliviera Michalaka i chwilę później po uderzeniu Janka Rutkowskiego. Z czasem oddaliśmy inicjatywę gospodarzom, którzy groźnie atakowali pod naszą bramką.  Świetną interwencją popisał się Jan Szmydt. W następnej akcji gospodarzy, w sytuacji sam na sam, nasz bramkarz  nie miał szans. I przegrywamy 1:0 . Zespół zareagował idealnie i po chwili wyrównaliśmy stan meczu po strzale z dystansu Oliviera Michalaka. Mamy szanse, ale znów obijamy słupek po strzale naszego kapitana Tymka Różyckiego. Do przerwy remis 1:1 . Druga połowa to ataki z jednej, jak i z drugiej strony. Mamy swoje szanse, ale niestety ich nie wykorzystujemy. W  końcówce świetnie dwa razy interweniuje nasz bramkarz Norbert Hejner i mecz kończy się myślę sprawiedliwie remisem 1:1 . Dziękujemy Gospodarzom za super mecz – szczegółowo relacjonuje trener Robert Ratajski

Mamy kolejny punkt! A już jutro kolejny mecz. 14. kwietnia o 16.00 zapraszamy do kibicowania  na stadion w Gostyninie! Gramy z Wisłą Główina Sobowo.
Skład FEA Gostynin: Jan Szmydt, Adam Okupski, Olivier Michalak, Marcel Stańczak, Szymon Waćkowski, Tymek Różycki, Olek Kodłubaj, Filip Rybicki, Jan Rutkowski, Norbert Hejner, Bartosz Brudnicki, Mateusz Baranowski, Kacper Łapiński
Trener: Robert Ratajski