13 lipca 2020 Gostynin

wróć do aktualności

Drużyna FEA Gostynin U-10, dzieci z rocznika 2010, w sobotnie przedpołudnie 12 lipca udała się na rozgrywki ligowe do Płocka. Na boisku podopieczni trenera Roberta Ratajskiego spotkali się z dwoma drużynami, z Spartą Miszewo i Amatorem Maszewo.

Dwie drużyny niestety nie dojechały. Aby w pełni wykorzystać czas i zapał młodych piłkarzy, organizatorzy i trenerzy postanowili zagrać po dwa mecze z każdą drużyną- mecz i rewanż. Takie rozwiązanie zawodnicy, zawsze głodni gry, przyjęli z radością! 

Płocka Liga Orlik U-11 ma charakter szkoleniowy odbywa się na zasadzie Turniejów, bez klasyfikacji, bez punktów, bez zapisywania wyników, dla radości z samej gry i rywalizacji, w celu podnoszenia sprawności fizycznej młodych piłkarzy i umiejętności technicznych oraz taktycznych nie zaś dla wyników.

W niedzielę odbyły się ostatnie rozgrywki ligowe w tej kategoriach wiekowej w sezonie 2019/2020. Następne zawody, sezon 2020/2021 rozpoczniemy po wakacjach. A czas wolny od nauki szkolnej oczywiście spędzimy aktywnie. Treningi w UKS Football Education Academy odbywają się bowiem także w okresie wakacyjnym. 

Skład drużyny FEA Gostynin: Jan Szmydt (BR), Adam Okupski,  Kacper Wiśniewski, Norbert Hejner, Olek Kodłubaj, Olivier Michalak, Krzysztof Mitura, Tymoteusz Różycki, Bartosz Krysiak,  Filip Kalinowski                                                                                 

Trener: Robert Ratajski

Patroni

Partner techniczny
Klub partnerski

Sponsorzy