18 września 2022 Łąck

wróć do aktualności

W niedzielę, 19.września drużyna FEA Łąck rozegrała trzeci w sezonie mecz w ramach I ligi okręgowa C2 Trampkarzy.

Na boisku w Łącku, o godzinie 12.00 rywalizowaliśmy ze Spartą Płock. Mecz trudny i wyrównany, zakończył się remisem 4:4.

Bramki dla FEA Łąck strzelili: Filip Politowicz 6′, Filip Grzybowski 55′, Jakub Bednarczyk 77′, Filip Grzybowski 78′

Brawa dla całej ekipy FEA za walkę do końca!

Sprawiedliwy remis!  W 84′ daje nam 1pkt. Zespół pokazał charakter i walczył do końca. Cieszę się… z wyniku 1:4 z pierwszej połowy udało nam się zakończyć mecz remisem.  Karygodne błędy w obronie wykorzystał zespół Sparty. W drugiej połowie przeważaliśmy i to dało nam dziś  radość z gry- komentuje trener Tomasz Radecki

Skład FEA Łąck: Bartosz Pilitowski (BR), Jakub Bednarczyk, Konrad Łapiński, Bartosz Kamiński, Jacek Wróblewski, Kajetan Politowicz, Kacper Łapiński, Stanisław Urbanek,  Dawid Niewiadomski, Adam Koźluk, Mikołaj Ciesielski, Filip Grzybowski, Michał Maćkowiak,  Jan Szmydt, Wiktor Zarzycki,  Adam Świerzyński, Franciszek Tomczak
Trener: Tomasz Radecki