13 lipca 2020 Gostynin

wróć do aktualności

Drużyna Żaków FEA Gostynin, dzieci z rocznika 2011, w sobotnie przedpołudnie 12 lipca udała się na rozgrywki ligowe do Płocka. Młodzi piłkarze zagrali 4 mecze. Na boisku spotkali się z Błękitnymi Gąbin, Szopenem Sanniki i dwukrotnie z Amatorem Maszewo. 

Płocka Liga Żak U-9 ma charakter szkoleniowy odbywa się na zasadzie Turniejów, bez klasyfikacji, bez punktów, bez zapisywania wyników, dla radości z samej gry i rywalizacji, w celu podnoszenia sprawności fizycznej młodych piłkarzy i umiejętności technicznych oraz taktycznych nie zaś dla wyników.

W niedzielę odbyły się ostatnie rozgrywki ligowe w najmłodszych kategoriach wiekowych w sezonie 2019/2020. Następne zawody, sezon 2020/2021 rozpoczniemy po wakacjach. A czas wolny od nauki szkolnej oczywiście spędzimy aktywnie. Treningi w UKS Football Education Academy odbywają się bowiem także w okresie wakacyjnym. 

– To było udane zakończenie sezonu w naszym wykonaniu. W meczach staraliśmy się realizować nasze założenia.  Jestem bardzo zadowolony z poczynań drużyny. Za naszymi teamem kolejne zebrane doświadczenie- podsumowuje trener Marcin Mofina

Skład FEA Gostynin Żak-U9 : Borys Borkowski (BR), Alan Badek,  Adam Bernaciak, Oliwier Piwoni, Filip Rybicki, Filip Kucharski, Nicolas Dołęgowski, Przemek Winiarski

Trener: Marcin Mofina

Patroni

Partner techniczny
Klub partnerski

Sponsorzy