20 sierpnia 2022 Bez kategorii

wróć do aktualności

Trudny debiut w lidze Młodzików U-12 D2

W sobotę 20 sierpnia 2022 roku nasza drużyna Młodzików U-12 rocznik 2011 i młodsi, zadebiutował w rozgrywkach ligowych w  II lidze okręgowej Młodzik U-12 D2. Zagraliśmy na wyjeździe z drużyną Stoczniowca Płock II,  od godzinie 14:00 sędzia Pan Marcin Borzewski zaczął mecz przy ul. Kolejowej 3 w Płocku.

„Od pierwszych minut meczu nasza drużyna atakowała na bramkę przeciwnika , raz po raz zapominając jednak o asekuracji i grze w  obronie. Przeciwnik wykorzystał nasz błąd w ustawieniu w obronie i tak straciliśmy pierwszą bramkę. Nasze ataki również były nieskuteczne a przeciwnik nadal wykorzystywał nasze błędy w ustawieniu i rozegraniu piłki. Pozytywnym akcentem było zdobycie bramki przez Oskara Michalaka przed końcem pierwszej części spotkania w której przegrywaliśmy 3:1. Po przerwie nie udało się odrobić strat ani wykorzystać już żadnej sytuacji pod bramką przeciwnika , a na dodatek straciliśmy , po naszych błędach  w obronie dwa gole na 5:1.” – komentuje trener Marcin Mofina

Debiut w lidze U-12 w nowym systemie gry 9 na 9  okazał się trudny dla naszej drużyny , ale okazja poprawienie swojej postawy meczowej już w środę 24 sierpnia na stadionie w Gostyninie przy ul Sportowej 1, o godzinie 17:00 podejmiemy drużynę Szopena Sanniki.

Stoczniowiec Płock II vs FEA Gostynin 5:1

Bramka : Oskar Michalak

Skład FEA Gostynin : Borys Borkowski ,  Szymon Matusiak , Adam Bernaciak, Jan Baprawski , Antek Grusiecki ( kpt), Aleksander Ignaczak . Przemysław Winiarski, Kacper Kijek , Jakub Golus, Bartosz Rojewski, Antoni Węclewski, Marcel Domagalski, Wiktor Markowski, Oskar Michalak.