9 października 2022 Łąck

wróć do aktualności

TRZY PUNKTY FEA ŁĄCK W MECZU Z AMATOREM MASZEWO W I LIDZE TRAMPKARZY U-14C2

W sobotę 8 października o godzinie 16:00 na stadionie w Maszewie, drużyna Trampkarzy U-14 z Łącka rozegrała mecz ligowy z Amatorem Maszewo. Nasza drużyna od początku meczu starała się zagrozić bramce rywali. Po rzucie rożnym w 5 minucie pierwszego gola dla naszego zespołu po strzale głową zdobył Jakub Bednarczyk. W 25 minucie bramkę dla naszej drużyny i podwyższając wynik na 0:2 zdobył Adam Koźluk. W 36 minucie to jednak drużyna gospodarzy po rzucie karnym zdobywa gola kontaktowego. Przed końcowym gwizdkiem do szatni w 40 minucie meczu gola dla naszego zespołu zdobył Adam Koźluk , ustalając wynik do przerwy n 1:3.

Po przewie w 72 minucie meczu w sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Jacek Wróblewski , który pokonał bramkarza gospodarzy i wychodzimy na prowadzenie 1:4. W 75 minucie Dawid Niewiadomski z rzutu wolnego około 25 metrów od bramki zdobywa gola dla naszego zespołu ustalając wynik na 1:5.

Dobrze zaczęliśmy w 1 połowie mecz rundy rewanżowej w Maszewie 3:1 do przerwy. Kontrolowaliśmy grę w 2 połowie dokładamy jeszcze 2 bramki . Dużo sytuacji bramkowych dużo walki na trudnym terenie cieszą 3 pkt.- komentuje trener Tomasz Radecki

Amator Maszewo vs FEA Łąck 1:5

Bramki: Jakub Bednarczyk ‚5, Adam Koźluk ’25, ’40, Jacek Wróblewski ’72, Dawid Niewiadomski ’75

Skład FEA Łąck: Bartosz Pilitowski(BR),  Igor Wiśniewski(, Adam Okupski, Jakub Bednarczyk, Konrad Łapiński, Bartosz Kamiński, Jacek Wróblewski, Kajetan Politowicz, Stanisław Urbanek,  Dawid Niewiadomski, Adam Koźluk, Patryk Zambrzycki, Filip Grzybowski, Michał Maćkowiak, Wiktor Zarzycki,  Adam Świerzyński, Mikołaj Ciesielski, Kacper Łapiński.

Trener: Tomasz Radecki