17 października 2022 Łąck

wróć do aktualności

TRZY PUNKTY FEA ŁĄCK W MECZU Z ORKANEM SOCHACZEW

W sobotę 15 października o godzinie 11:00 na stadionie w Łącku, nasza drużyna Trampkarzy FEA Łąck gościła w meczu I ligi okręgowej U-14 C2 zespół Orkana Sochaczew. Był to mecz rewanżowy a nasi zawodnicy pamiętali, że w pierwszym wyjazdowym spotkaniu w Sochaczewie nasza drużyna przegrała. Z tego powodu również byliśmy przygotowani na trudne warunki i chcieliśmy zrewanżować się drużynie gości.

Mecz od początku nie ułożył się po naszej myśli i w 10 minucie straciliśmy bramkę na 0:1. Wraz z upływem czasu było jednak już tylko lepiej i w 35 minucie zdobywamy po akcji zespołowej gola kontaktowego , którego strzelił Franek Tomczak.

W drugiej odsłonie meczu to nasza drużyna wyszła na prowadzenie po bramce Dawida Niewiadomskiego w 50 minucie. Pod koniec spotkania w 73 minucie kolejna bramka Dawida Niewiadomskiego ustaliła wynik meczu na 3:1.

FEA ŁĄCK VS ORKAN SOCHACZEW 3:1

Bramki: Franciszek Tomczak ‚ 35, Dawid Niewiadomski ’50, ’73

Skład FEA Łąck: Igor Wiśniewski(BR),Michał Anyszka, Jakub Bednarczyk, Konrad Łapiński, Bartosz Kamiński, Jacek Wróblewski, Kajetan Politowicz, Stanisław Urbanek,  Dawid Niewiadomski, Adam Koźluk, Patryk Zambrzycki, Franciszek Tomczak, Filip Grzybowski, Michał Maćkowiak, Wiktor Zarzycki,  Adam Świerzyński, Mikołaj Ciesielski, Kacper Łapiński.

Trener: Tomasz Radecki