8 października 2023 Gostynin

wróć do aktualności

W niedzielę, 8 października na stadionie w Gostyninie, odbył trzeci turniej z cyklu Szlakiem Gwiazd Ekstraklasy -Adam Mrówka w ramach Płockiej Ligi Orlik U-11. To już trzeci turniej, ale drugi organizowany przez nasz klub.

Podczas inauguracji wraz z trenerami gotowych do gry stanęło ponad 200 uczestników. Tak duże piłkarskie zawody zostały zorganizowane dzięki wsparciu finansowym Samorządu Województwa Mazowieckiego- Mazowsze serce Polski. Partnerami wydarzenia byli także: Mazowiecki Związek Piłki Nożnej, Stowarzyszenie Trenerów Piłki Nożnej, Płocki Okręgowy Związek Piłki Nożnej / MZPN Delegatura Płock,  MOSiR Gostynin, Photography by Oliwia Sikora

Doskonała zabawa i niesamowite emocje nastąpiły, gdy na boisku pojawili się piłkarze! Od pierwszego gwizdka rywalizacja była zacięta, a młodzi zawodnicy wkładali całe serca w grę. Choć to dopiero dziecięcy futbol , to mecze stały na bardzo dobrym poziomie. Padało wiele remisowych wyników, a niekiedy losy meczów ważyły się w ostatnich sekundach. Budziło to wiele emocji.

Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary , które wręczyli: Adam Mrówka- tak …Adam Mrówka, czyli tytułowy i zasłużony piłkarz z Gostynina- zawodnik lat 90. Wisły Płock, Marcin Mofina- prezes UKS FEA Gostynin oraz Daniel Przybylski- dyrektor MOSIR Gostynin 

Dzięki wparciu ludzi dobrej woli, doskonałej aurze i zaangażowaniu młodych piłkarzy wszystko przebiegło zgodnie z planem – czyli rewelacyjnie. Sprzyjała nawet pogoda, a gostyniński stadion był wypełniony po brzegi sympatykami futbolu.

Dziękujemy Panu Adamowi Mrówce za obecność, doping oraz ciepłe słowa! 

Dziękujemy Panu Piotrowi Sikorze- sekretarzowi POZPN za pomoc w organizacji oraz Panu Danielowi Przybylskiemu za udostępnienie obiektów MOSIR-u. 

Wielkie podziękowania kierujemy także w stronę Trenerów przybyłych drużyn, dziękujemy Zawodnikom i ich Rodzicom.

Turniej w Gostyninie przeszedł już do historii, ale ostatni turniej będzie klasyfikowany, a trzy pierwsze drużyny awansują do turnieju Finałów Diamentów Mazowsza, który odbędzie się 11.11.2023 roku na obiekcie Legii Warszawa.

Fotorelacja Photography by Oliwia Sikora -> https://photos.app.goo.gl/bhohLQNyGCJjFQ2s9

 

Patroni

Partner techniczny
Klub partnerski

Sponsorzy