24 listopada 2019 Gostynin

wróć do aktualności

W sobotę 23 listopada 2019 roku na boisku ,, pod balonem” na obiekcie Wisły Płock rozegrany został Mikołajkowy Turniej o Puchar Prezesa POZPN w kategorii Młodzik U-12. Piłkarze Football Education Academy Gostynin rocznik 2008 i młodsi pod kierunkiem trenera Piotra Wilamowskiego godnie reprezentowali miasto Gostynin.

Po zajęciu drugiego miejsca w grupie B, zawodnicy FEA przeszli do fazy pucharowej. Niestety w 1/4 finału ulegliśmy drużynie SSM Wisła Płock 1:0. Wisła Płock jak się okazało zajęła 1. miejsce w turnieju! Drużyna FEA stanęła do rywalizacji o 3. miejsce. W meczu z Kasztelanem Sierpc w ostatnich minutach meczu straciliśmy bramkę. Nasz zespół nie stanął na podium i musieliśmy zadowolić się IV miejscem.

Skład drużyny: Filip Jaskuski (BR), Marcel Wudarczyk (BR), Łukasz Suwała, Piotr Biegański, Antek Pruszczyński, Kacper Bajerowicz, Adam Winnicki (C), Oliwia Marcinkowska, Jakub Radecki, Norbert Baranowski, Filip Grzybowski, Mateusz Bartnicki, Kajetan Walczak, Jan Śluborski.

Drużyna FEA Gostynin została nagrodzona pucharem, piłkami i dużą porcją słodyczy!