29 października 2023 Gostynin

wróć do aktualności

W sobotę , 28 października drużyna Orlików FEA Gostynin rywalizowała podczas turnieju Stoczniowiec Cup w roczniku 2013.

Organizatorem turnieju był Stoczniowiec Płock wraz z partnerem FutbolGang.  Na boisku spotkały się następujące drużyny: Stoczniowiec Płock I, Stoczniowiec Płock II, Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock, Akademia Piłkarska Andrespolia, YOUNG Champions PŁOCK, MLKS „Zjednoczeni” Piotrków Kujawski, Lider Włocławek, Magic Łęczyca, Mazur Gostynin Orliki, MKS Podlasie Sokołów Podlaski, Uczniowski Klub Sportowy GOL Brodnica oraz my UKS Football Education Academy.

Zagraliśmy 8 meczów: 3 wygrane, 2 zremisowane i 3 przegrane. Na boisku piłkarze spędzili 160 minut. Najlepszym zawodnikiem drużyny w turnieju Stoczniowiec Cup został jednogłośnie Leon Agustyniak. Brawa dla Leona i całej drużyny.

Mimo że nie zajęliśmy miejsca na podium i usytuowaliśmy się na 6. miejscu, jesteśmy zadowoleni z minionej soboty. Po raz kolejny uczestniczyliśmy w doskonale zorganizowanym turnieju. Dziękujemy Organizatorom za zaproszenie i do zobaczenia na boisku. 

Skład FEA Gostynin: Marcel Domagalski, Wojciech Kowalski, Dawid Pośpieszyński, Jakub Lewandowski, Maksymilian Łykowski, Antoni Rękawiecki, Filip Fudała, Leon Augustyniak, Franek Gontarek, Mikołaj Lewandowski
Trener: Marcin Mofina

 

 

Patroni

Partner techniczny
Klub partnerski

Sponsorzy