17 września 2022 Gostynin

wróć do aktualności

17 września 2022 roku odbyła się siódma kolejka rozgrywek w I lidze okręgowej Młodzik U-13. Podopieczni trenera Roberta Ratajskiego rozegrali mecz w Gostyninie ze Spartą Płock.

Pełni zapału i pozytywnej energii o godzinie 11.00 zawodnicy FEA Gostynin rozpoczęli mecz z rówieśnikami z Płocka. Do przerwy ekipa z Gostynina prowadziła 2:0. Bramki strzelili: Aleksander Kodłubaj 11′, Jan Szmydt 25′. W drugiej połowie w 56′ Tymoteusz Różycki strzelił trzecią bramkę. Prowadziliśmy 3:0. Ale w końcówce meczu Sparta mobilizuje się i tracimy dwie bramki. Mecz kończy się wynikiem 3:2 dla FEA Gostynin

–Po trzech porażkach z rzędu wygrywamy 3:2 , prowadząc 3:0 w końcówce w nasze szeregi wdało się niepotrzebne rozluźnienie i straciliśmy dwie bramki . Cieszymy się z 3 punktów i z powrotu na właściwe tory– komentuje trener Robert Ratajski

Skład FEA Gostynin: Jan Szmydt (BR), Jan Rutkowski, Bartosz Krysiak, Aleksander Kodłubaj, Marcel Stańczak, Szymon Waćkowski, Adam Okupski, Olivier Michalak, Mateusz Baranowski, Olaf Chmielecki, Kacper Wiśniewski, Filip Rybicki, Jakub Zagórowski
Trener: Robert Ratajski