28 października 2021 Łąck

wróć do aktualności

I LIGA OKRĘGOWA MŁODZIK U-13 D1 FEA ŁĄCK VS STOCZNIOWIEC PŁOCK

W środę 27 października o godzinie 16:00 na stadionie w Łącku gościliśmy wicelidera ligi zespół Stoczniowca Płock. Przy pięknej jesiennej pogodzie oba zespoły przystąpiły do meczu i od pierwszego gwizdka sędziego można było zobaczyć iż  nasza drużyna  z wielkim zaangażowaniem przeprowadzała ataki na bramkę przeciwnika. Po jednym z takich ataków zdobywamy pierwszą bramkę , której zdobywcą został Jakub Bednarczyk. Po kilku minutach bramkę na 2:0 zdobył Bartosz Kamiński.

Szybko strzelone 2 bramki w I połowie Bartek i Kuba a później graliśmy piłką oraz szanowaliśmy grę. Rozpoczynaliśmy grę od własnej bramki i próbowaliśmy się  utrzymać przy piłce. Mecz walki ale i składnych przemyślanych akcji skrzydłami dały nam 3pkt.?Na koniec rozgrywek , jedziemy do Gabina aby dalej super się bawić i sprawić niespodziankę.”- komentuje trener Tomasz Radecki

FEA ŁĄCK VS STOCZNIOWIEC PŁOCK 2:0

Bramki: Jakub Bednarczyk, Bartosz Kamiński