wróć do aktualności

Wygrywamy na wyjeździe z Szopenem Sanniki w lidzie Młodzik U-12 D2

Szopen Sanniki vs FEA Gostynin 0:3

Bramki: Filip Rybicki ’21, ’58, Przemysław Winiarski ’40

W sobotę 8 października o godzinie 11:00 na boisku w Sannikach nasza drużyna Młodzików rozegrała mecz w II lidze okręgowej D2. Mecz od pierwszych minut był wyrównany i obie drużyny z wielkim zaangażowaniem walczyły na boisku o każdą piłkę. W 21 minucie wychodzimy na prowadzenie po bramce strzelonej przez Filipa Rybickiego.

Po przerwie nasza drużyna podwyższyła wynik meczu po indywidualnej akcji Przemka Winiarskiego w 40 minucie  i kolejnej bramce Filipa Rybickiego w 58 minucie. Trzy punkty w lidze zdobyte i wygrana passa podtrzymana , brawo dla całej drużyny !!!

„Cieszy mnie , że drużyna zrealizowała plan na ten mecz i nie straciliśmy bramki zachowując czyste konto. To zasługa całej drużyny i postępów w grze naszej defensywy i bramkarza Borysa Borkowskiego , który zachował czyste konto. Jestem bardzo zadowolony z faktu , że strzelamy dużo bramek bo na koncie aktualnie mamy najwięcej strzelonych goli w całej lidze- komentuje trener Marcin Mofina

Skład FEA Gostynin U-12 :Borys Borkowski( BR) , Szymon Matusiak , Adam Bernaciak, Antoni Węclewski , Antek Grusiecki, Aleksander Ignaczak, Przemysław Winiarski,  Jakub Golus, Filip Rybicki,  Oliwier Piwoni, Bartosz Rojewski ( BR), Kacper Słomkowski, Kacper Kijek, Oskar Michalak.
Trener:  Marcin Mofina