6 września 2020 Łąck

wróć do aktualności

05. września drużyna FEA Łąck rozegrała trzeci mecz w rundzie jesiennej II Ligi Okręgowej D2. Tym razem był to mecz wyjazdowy. Na boisku gospodarzy wygraliśmy z Unią Iłów 12:1.

Bramki kolejno strzelili: Bartek Kamiński-, Filip Grzybowski -w 4 minucie, Staś Urbanek- w 16 minucie, Adam Gołaszewski-w 22 minucie, Oliwia Marcinkowska-w 30 minucie, Filip Grzybowski-w 32 minucie, Oliwia Marcinkowska- w 38 minucie, Adam Świerzyński- w 43 minucie, Staś Urbanek-w 47, Filip Grzybowski-w 50 minucie, Bartek Kamiński -w 52 minucie, bramka samobójcza-55, Adam Świerzyński- 57 minucie.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z gry. Zrealizowaliśmy wszystkie założenia meczowe. Spodziewaliśmy się trudnego meczu. Skończyło się wysoką wygraną dla nas podsumowują trenerzy

Wielkie gratulacje dla całej ekipy FEA Łąck! Oby tak dalej!

Kolejny mecz Młodzicy FEA Łąck zagrają 13. września z Mazurem Gostynin.

Skład FEA Łąck: Michał Anyszka, Jakub Bednarczyk, Łukasz Suwała, Norbert Baranowski, Bartosz Kamiński, Staś Urbanek, Oliwia Marcinkowska, Filip Grzybowski, Jan Tomasik, Michał Zieliński, Filip Domański, Mikołaj Ciesielski, Jacek Wróblewski, Adam Świerzyński, Adam Gołaszewski

Trenerzy: Marcin Mofina, Tomasz Radecki