29 sierpnia 2021 Gostynin

wróć do aktualności

W niedzielę, 29. września drużyna Młodzików D2 U2 w ramach rozgrywek I Ligi Okręgowej podejmowała rówieśników ze Stoczniowca Płock.

Po wysokiej porażce w poprzednim meczu wyjazdowym z SSM I Wisłą Płock przyszedł czas na wysoką wygraną. Pokonaliśmy rywali z Płocka 7:1.

Zespół bardzo dobrze zareagował na wcześniejszą porażkę. Od początku meczu było widać chęć do gry , bardzo dobra pierwsza połowa w naszym wykonaniu.  Drużyna stworzyła wiele sytuacji bramkowych a zarazem nie dawała rozwinąć skrzydeł zespołowi Stoczniowca . W drugiej połowie wiele sytuacji bramkowych.  Z jednej jak i z drugiej strony została stracona bramka,  ale zespół szybko zareagował i odpowiedział trafieniem . Cieszy gra chłopców, ale jest jeszcze wiele rzeczy, nad którymi musimy pracować , rozwijać i doskonalić – relacjonuje trener Robert Ratajski

Brawa dla całej drużyny i trenera. Kolejny mecz 04. września, jedziemy do Słupna!

Skład FEA Gostynin: Jan Szmydt, Marcel Stańczk, Adam Okupski, Szymon Waćkowski, Olivier Michalak, Bartosz Krysiak, Tymoteusz Różycki, Aleksander Kodłubaj, Filip Kalinowski, Jan Rutkowski, Kacper Wiśniewski, Maciej Stępka, Antoni Kostkiewicz, Bartosz Brudnicki

Trener: Robert Ratajski