18 września 2022 Gostynin

wróć do aktualności

W niedzielę , 19 września 2022 roku drużyna Młodzików U-12, rocznik 2011 i młodsi w rozgrywek ligowych II ligi okręgowej Młodzik U-12 D2 zagrała mecz wyjazdowy z Błękitnymi Gąbin.

Mecz niestety zakończył się wynikiem 3:0 dla Błękitnych.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:0, gra wyglądała dobrze. Druga połowa wyglądała znacznie gorzej. Pierwszą bramkę tracimy po rzucie wolnym zza pola karanego, kolejną po błędzie w obronie i trzecią w ostatniej sekundzie meczu. No cóż… to nasz szósty mecz ligowy, były trzy wygrane, jeden remis i dwa przegrane. Kolejny w Wyszogrodzie, myślę że zaczniemy i skończymy ten mecz dobrze– komentuje trener Marcin Mofina

Skład FEA Gostynin : Borys Borkowski , Szymon Matusiak , Adam Bernaciak, Jan Baprawski , Antek Grusiecki, Aleksander Ignaczak, Przemysław Winiarski, Kacper Kijek,  Jakub Golus, Filip Rybicki,  Oliwier Piwoni, Kacper Słomkowski
Trener:  Marcin Mofina.