6 września 2022 Gostynin

wróć do aktualności

W niedzielę, 4. września o godzinie 11.00 drużyna Młodzików D1 U13 zagrała piąty mecz w ramach rozgrywek ligowych MZPN. Mecz jeden z najtrudniejszych, bo z silnym rywalem. Na stadionie w Gostyninie spotkaliśmy się z SSM I Wisłą Płock.

Pierwsza połowa  meczu była bezbramkowa, zakończyła się remisem 0:0. Niestety kolejne 30 minut były dla nas trudne. Wisła w 40. minucie strzeliła nam pierwszą bramkę, w 41. następną i tak rozpoczęła się się seria goli SSM Wisły Płock. Mecz zakończył się wynikiem 6:0 dla SSMI Wisły Płock.

Po bardzo dobrej pierwszej połowie z bardzo wymagającym rywalem ostatecznie przegrywamy. Brawo dla chłopców za walkę i gratulacje dla rywali-relacjonuje trener Robert Ratajski

Skład FEA Gostynin: Jan Szmydt (BR), Jan Rutkowski,  Aleksander Kodłubaj, Marcel Stańczak, Szymon Waćkowski, Adam Okupski, Olivier Michalak, Filip Kalinowski, Mateusz Baranowski, Tymoteusz Różycki, Filip Rybicki, Olaf Chmielecki, Kacper Wiśniewski
Trener: Robert Ratajski