6 listopada 2022 Gostynin

wróć do aktualności

W niedzielę, 6 listopada  najmłodsi piłkarze rozegrali ostatni w tym sezonie turniej ramach rozgrywek Płockiej Okręgowej Ligi Żak U-8. 

W słoneczne i mroźne  przedpołudnie radośni i pełni energii zawodnicy FEA Gostynin zagrali trzy mecze. Pierwszy z Królewskimi Płock, drugi ze Spartą Miszewo i trzeci ze Świtem Staroźreby.

Drużyna gra z meczu na mecz coraz lepiej. Dziś pokazali ducha walki i zaangażowanie. Nasi najmłodsi zawodnicy zaczynają strzelać gole! To cieszy. Widać, że praca na treningach przynosi efekty. Chłopcy czują się coraz pewniej z silniejszymi rywalami. Przed nami Turniej Mikołajkowy, więc nie zwalniamy tępa i trenujemy– komentuje trenerka Alicja Krupska

Skład FEA Gostynin: Mateusz Matczak, Robert Leśniewki, Jan Gontarek, Alan Kieszek, Mikołaj Konkowski, Maksymilian Dymek, Oliwier Kwiatkowski, Maksym Woźniak- Jezierski
Trenerka: Alicja Krupska

Dziękujemy Zawodnikom za wzorową postawę i reprezentowanie naszego klubu i miasta Gostynina w lidze dla najmłodszych piłkarzy.
Dziękujemy Trenerce Ali Krupskiej za zaszczepienie w młodych piłkarzach pasji do piłki nożnej, za cierpliwość i bardzo dobrą pracę!
Dziękujemy Rodzicom za zaufanie, wspólne chwile i doping!

Patroni

Partner techniczny
Klub partnerski

Sponsorzy