13 listopada 2021 Gostynin

wróć do aktualności

13 listopada drużyna Football Education Education Academy Gostynin rozegrała ostatni mecz w ramach jesiennej rundy rozgrywek I Ligi Okręgowej Młodzik U-12 D2.

Na zakończenie nasi piłkarze sprawili kibicom wielką przyjemność i pokonali w meczu wyjazdowym zespół Zjednoczeni Bulkowo 0:10.Bramki strzelili. Bartek Krysiak -3, Janek Rutkowski-3, Marcel Stańczak -2, Tymek Różycki- 2.

Początek meczu w naszym wykonaniu był  dość chaotyczny. Nie mogliśmy złapać swojego rytmu , było dużo niedokładnych podań i niepotrzebnych strat . Z upływem czasu chłopcy zaczęli coraz lepiej się rozumieć, co zaowocowało 3 bramkami do przerwy . W drugiej połowie strzelamy jeszcze 7 bramek. Ale nie unikamy też błędów, po których przeciwnik stwarzył sobie kilka dogodnych sytuacji bramkowych. Na szczęście nasz bramkarz poradził sobie bardzo dobrze . Kończymy rozgrywki na 3 miejscu . Wielkie brawa i gratulacje dla chłopców za osiągnięty wynik w całym sezonie rozgrywkowym – podsumowuje trener Robert Ratajski

Rundę jesienną kończymy na 3 miejscu w ligowej tabeli z dorobkiem 22 punktów i bilansem bramkowym 49 -33.

Gratulujemy całej drużynie i oczywiście trenerowi Robertowi.