Aktualności

pokaż aktualności dla: Bez kategorii · Gostynin · Łąck · Gąbin

FEA ŁĄCK NA MIĘDZYNARODOWYM TURNIEJU API CUP ZAKOPANE 2018

To był wyjątkowy turniej pod Tatrami. 20 zespołów z Polski, Ukrainy i ….Palestyny rywalizowało o miano najlepszego zespołu w roczniku 2006. A FEA Łąck w tym zacnym gronie usytuowała się na 11 miejscu.
Od trzech lat Zakopane stało się turniejową stolicą piłki nożnej w Polsce. Warunki jakie organizatorzy zapewniają swoim gościom i serdeczność z jaką ich podejmują sprawiły, że obecnie w API CUP grać chce każda licząca się Akademia Piłkarska w naszym kraju.

5 listopada 2018

SPORTOWO I RODZINNIE-PIKNIK FEA GOSTYNIN

W sobotę, 1 września na stadionie w Gostyninie odbył się piknik sportowo-integracyjny zawodników, rodziców oraz przyjaciół UKS Football Education Academy.Zanim doszło do zabawy i biesiady odbyła się część oficjalna. Prezes i jedocześnie założyciel klubu Marcin Mofina przywitał gości i przedstawił historię FEA. To już ponad 7 lat w Gostyninie młodzi piłkarze grają o marzenia!

3 września 2018

PŁOCK YOUTH CUP 2018- FEA GOSTYNIN WŚRÓD ZAPROSZONYCH

W dniach 24- 26.08.2018 roku odbyła się III edycja Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej Wisła Płock Youth Cup 2018. Na obiektach piłkarskich Wisły Płock rywalizowały 52 zespoły, łącznie 850 uczestników z 7 państw: Finlandia, Białoruś, Litwa, Łotwa, Estonia, Rosja i Polska. Wśród tego zacnego grona w turnieju uczestniczył UKS Football Education Academy Gostynin. Nasze miasto reprezentowała drużyna z rocznika 2008.

27 sierpnia 2018
Pokaż więcej
Patroni

Partner techniczny
Klub partnerski

Sponsorzy