Aktualności

pokaż aktualności dla: Bez kategorii · Gostynin · Łąck · Gąbin

SPORTOWO I RODZINNIE-PIKNIK FEA GOSTYNIN

W sobotę, 1 września na stadionie w Gostyninie odbył się piknik sportowo-integracyjny zawodników, rodziców oraz przyjaciół UKS Football Education Academy.Zanim doszło do zabawy i biesiady odbyła się część oficjalna. Prezes i jedocześnie założyciel klubu Marcin Mofina przywitał gości i przedstawił historię FEA. To już ponad 7 lat w Gostyninie młodzi piłkarze grają o marzenia!

3 września 2018

PŁOCK YOUTH CUP 2018- FEA GOSTYNIN WŚRÓD ZAPROSZONYCH

W dniach 24- 26.08.2018 roku odbyła się III edycja Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej Wisła Płock Youth Cup 2018. Na obiektach piłkarskich Wisły Płock rywalizowały 52 zespoły, łącznie 850 uczestników z 7 państw: Finlandia, Białoruś, Litwa, Łotwa, Estonia, Rosja i Polska. Wśród tego zacnego grona w turnieju uczestniczył UKS Football Education Academy Gostynin. Nasze miasto reprezentowała drużyna z rocznika 2008.

27 sierpnia 2018

CAMP FEA- NIEZAPOMNIANA PRZYGODA

Za nami trzecia edycja obozu sportowego, który w tym roku odbył się w urokliwej, nadmorskiej miejscowości Nowęcin koło Łeby. 30 zawodników UKS Football Education Academy spędziło niezapomnianą przygodę. Zajęcia sportowe odbywały się przepięknych okolicznościach.

25 sierpnia 2018
Pokaż więcej
Patroni

Partner techniczny
Klub partnerski

Sponsorzy